لذت بزرگی و کودکی

مرغ برشته کابوکی

لذت همیشگی

از کودکـی تـــــا بزرگـی

بیش از 40 سال است که خانواده ی کابوکی از بزرگ و کوچک پذیرایی می کند. کودکانی که از قدیم مهمان کابوکی بوده اند، امروز با فرزندان خود پیش ما می آیند و از همان طعم ها و مزه های خاص همیشگی لذت می برند. تعهد کابوکی به ارائه ی غذاهای تازه و سالم، وفاداری مشتریان را در تمام این سال ها در پی داشته است و باور داریم که این عهد و وفا ادامه خواهد داشت.

بعد از انقلاب با شکوه و با خروج Kentucky Fried Chicken / KFC از ایران تنها نمایندگی شهر تهران تحت برند کابوکی به فعالیت خود ادامه داد. آقای سیروس یوسفی با تکیه بر چند دهه تجربه ی همکاری با برند شناخته شده ی KFC به منظور پخت غذایی تازه و خوشمزه استانداردهایی را برای آشپزخانه های ایرانی خود در نظر گرفت و همچنین به واسطه ی وجود آشپزهای ماهر ایرانی غذاهایی که باب طبع ایرانیان بود را وارد منوی خود کرد و در سال 1993 (1371) برند انحصاری خود را تحت نام کابوکی، با دو شعبه در تجریش و پاسداران تاسیس کرد. هرچند متاسفانه چند سال پس از تاسیس برند کابوکی، بنیانگذار کابوکی دار فانی را وداع گفت. اما میراث او تا به امروز حفظ شده و اکنون پس از گذشت بیش از40 سال از عمر کابوکی، ماموریت کابوکی تلفیق تجربه دیرین با زندگی امروز و مدرن سازی چشم اندازی است که برند کابوکی با هدف تحقق آن تاسیس شده بود.

سرمایه اصلی کابوکی همین باور و علاقه ی مشتریان دیرینه اش است که انگیزه کابوکی برای رشد و توسعه روزافزون را دوچندان میکند. شما مشتریان بخش مهمی از تاریخ کابوکی را میسازید بخشی که به وجودش افتخار میکنیم.

مرغ برشته کابوکی
 

نام کابوکی

کابوک در زبان کردی به معنای لانه ی مرغ است. کابوکی الهام گرفته از لانه ی مرغ در روستاهای سرسبز ایران است. این حس تازگی و نوستالژیک آنقدر برایمان شیرین بود که کابوکی را به عنوان نام برند خود برگزیدیم.  

برای برند منحصر به فرد کابوکی(تحت لیسانس شرکت کوئیک فودز با مسئولیت محدود)، تازگی، طعم لذیذ و ارائه ی غذای سالم، ارزشمند است. مواد اولیه مورد استفاده در منوی کابوکی به صورت روزانه تهیه شده، هیچ کدام از مرغ ها یخ زده نیستند و برای پخت و تهیه ی تمام موارد درج شده در منو مواد تازه مورد استفاده قرار میگیرند. تاکید بر تازگی، کیفیت و سلامت در طول زنجیره ارزش کابوکی، حائز اهمیت است، به گونه ای که آشپزخانه های کابوکی از نظر بهداشتی، دارای بالاترین امتیازات هستند و به عنوان تمیز ترین آشپزخانه های فست فود در ایران انتخاب شده اند.

 

زندگی و خوشمزگی

ادامــــــــه دارد . . .

کیفیت زندگی ما در کابوکی با کیفیت غذاها و خدماتی که ارائه می دهیم رابطه مستقیم دارد. تمام تلاشمان این است که با فراهم کردن لحظه های تازه و خوشمزه برای شما، کیفیت های خوب زندگی را حفظ کنیم.

کابوکی همراه با شوق و انرژی میزبان شماست و امیدواریم شما هم همیشه مهمان ما بمانید.