خانوادگی خدمت می کنیم

 

آقای سیروس یوسفی بنیان گذار خانواده بزرگ کابوکی بودند. همراه با ایشان دوستان و همکارانی متعهد و معتبر، بیش از چهل سال باهم و در کنار هم این نام خوشمزه را در ذهن بزرگ و کوچک باقی گذاشتند.

در تمام این سال ها ارزشمندی و اهمیت قوم های مختلف ایرانی برای کابوکی یکسان بوده است و در کنار هم قرارگرفتن اقوام با سلیقه ها و روحیه های مختلف، این محیط دوستانه و رنگارنگ را برای میزبانی و خدمت گزاری مطلوب ساخته است.

کابوکی موفقیت خود را مدیون اعضایی است که از زمان تاسیس تا به امروز با آن همراه بوده اند. دوستان و همکارانی که بیش از چهل سال فارغ از هرگونه چالش در شرایط کاری، با تمام وجود و صادقانه در کنار یکدیگر کابوکی را به خانواده ای بزرگ تبدیل کرده اند. در این خانواده قومیت های مختلف ایران به یک اندازه ارزشمند هستند چراکه هریک دارای ویژگی هایی هستند که به نوبه ی خود منحصر به فرد است وکنار هم قرار گرفتن این سلایق، رنگ ها و روحیه های مختلف محیطی دوستانه، منعطف، دوست داشتنی و منوی ایرانی و خوشمزه کابوکی را می سازد. ما دوست داریم سفره ی خود را با تمام ایرانیان به اشتراک بگذاریم و گسترش شعبات خود را به منزله ی اشتغال زایی و بزرگ شدن سفره ای میدانیم که هموطنان ایرانی دور آن نشسته اند . همچنین تلاش ما بر آن است که با یادگیری مداوم و ایجاد محیط مفرح برای اعضایمان بیش از پیش برای مشتریانمان ارزش آفرینی کنیم.

مشتریانی که به کابوکی می آیند مهمان هایی هستند که برای گذراندن ساعاتی خوش و وعده ای دلچسب ما را انتخاب کرده اند و ما در طول چهل سال خدمت خود تلاش کرده ایم که به شیوه ی مهمان نوازی اصیل ایرانیان از مشتریان مان استقبال کنیم، صمیمی و محترمانه. کابوکی رستورانی مدرن است که سنت ها همچنان در آن ریشه دارند، خواسته ی مشتریان همیشه برای ما ارجحیت دارد و از اینرو است که منوی کابوکی در عین توجه به تازگی و رعایت استانداردها همواره در حال گسترش است و به صورت دوره ای و بر اساس تقاضای مشتریان به روز میشود.

شعار کابوکی که برای تمام اعضایش قابل احترام و انگیزه بخش است، آن است که : " کابوکی خانواده ی بزرگی است که قومیت های مختلف از سرتاسر ایران با روحیه ای دوستانه و سرشار از تعامل کنار هم قرار گرفته اند و مفتخریم که از طریق ارائه غذای با کیفیت و سرویس دهی ویژه به مشتریان مان خدمت میکنیم."